פרסום בגוגל לעומת פרסום בפייסבוק

כאשר בוחנים את ההבדלים בין פרסום בגוגל לעומת פרסום בפייסבוק, מגלים שההבדלים הקיימים הם רבים, ולעתים בעבור עסק מסוים פרסום בפייסבוק יכול להיות עדיף, ואילו בעבור עסק אחר המצב יכול להיות הפוך. בכדי להקל עליכם ולאפשר לכם להבין טוב יותר את הנושא, נעמוד על ההבדלים ונסביר אותם.

פילוח קהל יעד בפייסבוק

היתרון הגדול ביותר שמאפיין את מערכת הפרסום של פייסבוק טמון באפשרות לפלח את קהל היעד שבוחרים לפרסם לו בצורה משמעותית, וזאת לפי גיל, מין, מדינה, דפים אהובים ועוד. המצב הזה הופך את פייסבוק לפלטפורמת פרסום עדיפה בהרבה על פני זו של גוגל במקרה ויש לכם פרופיל ברור שמאפיין את האנשים שעשויים להביע עניין בשירותי העסק שלכם.

באילו מקרים כדאי לפרסם בגוגל?

ישנם מקרים שבהם ניתן לבחור באופציה של פרסום ממומן בגוגל על מנת לקדם עמודי נחיתה שבהם מוכרים מוצרים או מציעים שירותים. דרך אפקטיבית לעשות זאת הנה לפרסם עמודי נחיתה בעבור מילות מפתח שמביעות עניין של הגולשים לבצע פעולה כמו רכישה או הזמנה של שירות.

 

פרסום בגוגל מול פייסבוק

כל עסק והצרכים שלו

חשוב להבין שמערכות הפרסום של פייסבוק וגוגל משתנות ללא הרף, ובשל זאת אתם צריכים לוודא שאתם בוחרים בפלטפורמה שהכי מתאימה לצרכים של העסק שלכם והאסטרטגיה השיווקית שאתם מציבים.

במקרים רבים ניתן לראות כי בעלי עסקים וחברות בוחרים לפרסם את עצמם הן בפלטפורמה של גוגל והן בזו של פייסבוק. הסוד טמון בתכנון נכון ואסטרטגיה חכמה בפן השיווקי. כזו שמביאה תוצאות בסופו של דבר.

נעזרים בחברת פרסום מקצועית

אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את כל ההתעסקויות שקשורות בפרסום בפייסבוק וגוגל, תוכלו פשוט לפנות אל חברה מקצועית בתחום הפרסום הדיגיטלי, כך שתוכל לשווק את העסק שלכם ולעשות בעבורכם את כל העבודה הקשה.

כמובן שבכדי להבטיח את שביעות רצונכם במאת האחוזים, זה יהיה נחוץ לוודא שאתם בוחרים בשירותיה של חברה מובילה בתחום. אחת כזו שמביאה תוצאה לאורך זמן ומצליחה לספק כל אחד מהלקוחות שלה. רק כך תוכלו להיות מרוצים מהבחירה שלכם.